Loading...

SKUP AUT

LublinŚwidnikChełmZamośćBiała PodlaskaKraśnikBiłgorajPuławyosobowychdostawczych

kupimy każde auto
za gotówkę

881 400 777

Skup aut Lublin? Jesteś w odpowiednim miejscu!

Jeśli jesteś znudzony swoim samochodem, rozważasz zakup nowego auta, chcesz uniknąć długich, absorbujących formalności związanych z poszukiwaniem klienta, wystawianiem ogłoszeń, odbywaniem licznych spotkań – zaufaj  naszej profesjonalnej firmie, która z pasją podchodzi do każdej transakcji. Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli chcesz zmienić swój aktualny samochód na nowy, taki o jakim myślisz, jesteśmy firmą, która zajmie się zakupem od Ciebie samochodu i przygotuje najciekawszą ofertę cenową. Od wielu lat przeprowadziliśmy tysiące takich sprzedaży. Najlepszą naszą rekomendacją są klienci, wracający do nas w kolejnych transakcjach kupna i sprzedaży aut, a firma znana jest z tego, że ważny jest dla nas każdy kontrahent i rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania.

Aktualnie w dobie niedoborów materiałowych (miedz, aluminium, kobalt), oraz braków wielu komponentów, w tym na przykład półprzewodników, sektor motoryzacyjny funkcjonuje w warunkach szybko rosnących cen samochodów. W ostatnim czasie odnotowujemy spadki produkcji nowych samochodów, oraz rosnącą aktywność handlową w sektorze samochodów używanych. Na tempo wzrostu sprzedaży ma wpływ konsumpcja odroczona po falach pandemii roku 2020/2021. Wielkość sprzedaży nowych aut słabnie a dostępność aut używanych znacząco się kurczy. Prognozy dla obu tych rynków, zakładają kolejne zwyżki cen aut. Na poprawę sytuacji w tym roku nie ma większych szans. Nowe samochody trafiają do salonów z dużymi opóźnieniami (10 miesięcy – do roku). W obliczu zaistniałych warunków ekonomicznych i geopolitycznych na świecie w bieżącym roku, jak również mniejszej produkcji nowych aut, znacząco rośnie ranga sprzedaży aut używanych. Problemy z dostępnością aut powodują, że ceny samochodów używanych wzrosły. Nie mamy przesłanek, na podstawie których moglibyśmy prognozować rychły powrót do „normalności”.

Jak przebiega transakcja?

BEZPŁATNA WYCENA

Wycenimy Twój samochód całkowicie bezpłatnie. Znamy się na swojej pracy, dlatego rzetelnie podejdziemy do wyceny.

SPOTKANIE i UMOWA

Odkupimy Twój samochód, podpiszemy umowę kupna-sprzedaży. Zapłacimy w wybrany przez Ciebie sposób.

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ

Niezwłocznie po dokonaniu transakcji zapłacimy gotówką lub przelewem za wybrany model samochodu.

Jak przebiega transakcja w naszym skupie w Lublinie, czyli sprzedaż samochodu w kilku krokach

Nieważne czy masz do odsprzedaży samochód osobowy czy dostawczy, współpraca z nami jest sprawna i dziecinnie łatwa. Jedyne co wymaga zachodu to kontakt z nami, pracownikami. Wystarczy zadzwonić do nas, opisać swój samochód podając model, pojemność silnika, rocznik, stan i inne parametry. Jeśli masz wiedzę na temat jakichkolwiek usterek czy wizualnych mankamentów – przekaż je konsultantowi. Będzie to miało wpływ na wstępną wycenę i pozwoli uniknąć późniejszych rozczarowań.

Jeśli zgodzisz się na wstępną wycenę zaproponowaną przez naszego przedstawiciela, kolejno dochodzi do spotkania, realnych oględzin i oceny stanu pojazdu. Czynności te prowadzą do wyceny końcowej auta. Mamy doświadczenia, że niejednokrotnie po oględzinach zdarzało się, że cena pojazdu zmieniała się z korzyścią dla sprzedającego.

Podpisanie umowy finalizuje przeprowadzenie transakcji i to Ty decydujesz o formie zapłaty, możesz odebrać gotówkę lub zdecydować się na przelew. Całość transakcji może zamknąć się w ciągu jednego dnia, a nawet w ciągu kilku godzin. Niezbędne jest jedynie przygotowanie do spotkania stosownych dokumentów (dowód osobisty właściciela, dowód rejestracyjny, karta pojazdu, stosowne upoważnienie od właścicieli).

Transakcja odkupu auta opiera się na czterech zasadach:

  • Twój samochód wyceniamy bezpłatnie. Wstępną wycenę pojazdu możemy przybliżyć telefonicznie. Po zadeklarowaniu Twojego zainteresowania, zapraszamy na ogląd stanu pojazdu,
  • Odkupimy Twój samochód podczas spotkania,
  • Doprecyzujemy szczegóły i podpisujemy wspólnie umowę kupna – sprzedaży,
  • Zrealizujemy płatność gotówką lub w innej  formie zgodnie z życzeniem klienta.

Jakie marki skupujemy?

ABARTH
ACURA
ALFA ROMEO
ARTEGA
ASTON MARTIN
AUDI
AUSTIN
BENTLEY
BMW
BRILLIANCE
BUGATTI
BUICK
BYD
CADILLAC
CATERHAM
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROEN
CORVETTE
COVINI
DACIA
DAEWOO
DAEWOO-FSO
DAIHATSU
DODGE
EAGLE
FERRARI
FIAT
FISKER
FORD
FS LUBLIN
FSM
GAZ
GMC
HONDA
HUMMER
HYUNDAI
INFINITTI
INNOCENTI
INTRAL
ISUZU
IVECO
JAGUAR
JEEP
JMC
KARMANN
KIA
KOENIGSEGG
LADA
LAMBORGHINI
LANCIA
LAND ROVER
LDV
LEXUS
LINCOLN
LOTUS
MARUTI
MASERATI
MAYBACH
MAZDA
MCLAREN
MERCEDES-BENZ
MERCURY
MINI
MITSUBISHI
MORGAN
MOSKWICZ
NISSAN
OLDSMOBILE
OLTCIT
OPEL
PAGANI
PEUGEOT
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
RENAULT
RINSPEED
ROLLS-ROYCE
ROVER
SAAB
SALEEN
SATURN
SCION
SEAT
SKODA
SMART
SPYKER
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TALBOT
TATA
TESLA
TOYOTA
TRABANT
TVR
UAZ
VOLKSWAGEN
VOLVO
WARTBURG
WIESMANN
YES
YUGO
ZAZ
ZENVO

Jakimi autami się zajmujemy?

Skupujemy auta w praktycznie każdym stanie technicznym: sprawne, delikatnie uszkodzone, rozbite, flotowe i poleasingowe, w dowolnym stanie wizualnym i technicznym.

Nie złomujemy samochodów. Za każdym razem, gdy jesteśmy zainteresowani danym modelem samochodu oferujemy uczciwą cenę. Stawiamy na szybkość reakcji w kontakcie z klientami, sprawność przebiegu transakcji kupna – sprzedaży. W krótkim czasie po nawiązaniu kontaktu ze skupem aut Lublin możesz trzymać w dłoni gotówkę za swój pojazd: bez zbędnych formalności i co najważniejsze – bez uprzedniego przygotowywania auta.

O samochodach wiemy prawie wszystko. W fokusie naszych zainteresowań mamy samochody osobowe, sportowe, terenowe, vany, dostawcze i busy.

Jakie auta skupujemy?

osobowe
sportowe
terenowe
vany
dostawcze
busy

Gdzie funkcjonujemy, czyli nie tylko Lublin!

Funkcjonujemy na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i małopolskiego.

Jesteśmy liderem odkupu i sprzedaży samochodów w Lublinie i szerokich okolicach, zapewniając swoim klientom komfort sprzedaży samochodu oraz najwyższe ceny za auta. Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą z tradycjami sprzedażowymi.. Pracujemy nad tym, aby sprzedaż aut w naszej firmie była transparentna, bezproblemowa. Dbamy o to, by klient który dokona z nami transakcji, był zadowolony i wrócił do nas w przyszłości. Prowadzenie tego typu działalności nie jest łatwym zadaniem, jednak staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Zobacz opinie różnych osób na temat naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem pracowników. Porozmawiamy na temat wyceny oraz wszystkich formalności, a całą procedurę przeprowadzimy szybko, profesjonalnie i na miejscu.

Auto skup Lublin – w jaki sposób działamy?

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty współpracy. Skupiamy się na zagwarantowaniu Państwu najkorzystniejszych warunków transakcji sprzedaży. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, nowe, używane i uszkodzone. Wszelkie formalności dokonamy na miejscu w naszej siedzibie. Nasze doświadczenia owocują wypracowaną sprawną siecią sprzedaży pojazdów. Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników. Dzięki naszym szerokim kanałom dystrybucji potrafimy sprawnie sprzedać pojazdy.

Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnimi tradycjami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody w doskonałym stanie technicznym, często z niewielkim przebiegiem i gwarancją. Oferujemy pojazdy, które oprócz znakomitej jakości zapewniają bezpieczeństwo, komfort jazdy.